הצטרפו אלינו!

מתוך עמותת טולקין הישראלית

קפיצה אל: ניווט,  

כוכב זורח על שעת פגישתנו!

אנו שמחים לקבל כל חובב טולקין לקהילה שלנו. יש לנו לא מעט פעילויות בנושא טולקין - ברשת ומחוץ לרשת. ישנם מספר דרכים להשתתף בפעילות הקהילה הטולקינאית.
ראשית, באתרים שלנו יש שפע של מידע ומאמרים על טולקין ויצירותיו, באתרים האלו תוכלו לגלות את יצירותיו של ג'.ר.ר טולקין מחדש. נסו את האנציקלופדיה שלנו או שוטטו במרחבי ארדה עם האטלס שלנו. יש לכם שאלות? נסו את שר השאלות או את קו הזמן. מגוון עצום של אתרים וחומרים עומד לרשותכם וכולם זמינים באתרים שלנו.

שנית, אנו מפעילים פורומים אינטרנטיים על טולקין ויצירותיו. רוצים לדבר עם טולקינאים על יצירותיו של ג'.ר.ר טולקין? לשאול שאלה, לפתח דיון, להשתתף בחידון או לבקש עזרה או לשאול שאלה? נסו את הפורום שלנו - המקום לכל הדיונים על טולקין.

בנוסף למגוון האתרים והפורומים, אנחנו גם מקיימים מפגשים, טיולים, אירועים ואף כנסים. מגוון האירועים רחב והם מתאימים לכל חובב טולקין. ניתן להתרשם מכל האירועים שעשינו באתר מטא-טולקין, אתר הקהילה שלנו שמרכז את כל הפעילות החברתית.

רוצים לדעת מתי יש אירוע קרוב? איפה ומתי יש מפגש, טיול או כנס? המגזין שלנו - החץ האדום, יעדכן אתכם וידווח לכם על כל מה שקורה בקהילת טולקין הישראלית. המגזין נשלח לכל חבר בקהילת טולקין הישראלית שרשום בפורום שלנו.


המסמך עודכן לאחרונה ב 06/2024